אודותינו

ליאוניד שפיל

מנכ"ל משותף

050-7532918
leon@k-ariel.com​

יפתח קפלן

מנכ"ל משותף

050-6402001

Ykaplan@k-ariel.com

חברת אריאל יזמות נדל"ן, הינה חברת יזמות פרטית, אשר חיה ונושמת נדל"ן ובנייה, החברה בבעלות יפתח קפלן, מייסד, ובוגר לימודי ניהול פרויקטים בבנייה של הטכניון וליאוניד שפיל מהנדס, מנהל עבודה מוסמך וממונה בטיחות. החברה החלה את דרכה ביזום וביצוע פרויקטים של תמ"א 38, וכיום מתרכזת במתן שירותי ליווי ופיקוח מטעם בעלי הדירות בפרויקטים של תמ"א 38/3, 38/2 ופינוי בינוי.


החברה נוסדה בשנת 2011 במטרה ליזום ולבצע פרויקטים של התחדשות עירונית ע"פ תוכנית תמ"א 38. במהלך השנים יזמנו מספר פרויקטים של התחדשות עירונית, כאשר אנו מטפלים באופן אישי וישיר בהוצאת היתרי הבנייה ובניהול ופיקוח המתכננים, היועצים והקבלנים השונים. 


כחברה העוסקת ביזום וביצוע של פרויקטים של תמ"א 38, אנו מודעים לחשיבות של מינוי מפקח מטעם הדיירים בנוסף למפקח אותו אנו ממנים מטעמנו לכל פרויקט. לאור הניסיון והידע שצברנו בפרויקטים של תמ"א 38, הקמנו את חברת אריאל ניהול ופיקוח תמ"א 38, אשר מספקת שירותי פיקוח מטעם הדיירים עוד בטרם נחתם הסכם התמ"א עם החברה היזמית שבחרתם לביצוע הפרויקט שלכם.


פרויקט תמ"א 38 הינו פרויקט מורכב אשר דורש ניסיון וידע רב שאינו דומה לפרויקט בנייה רגיל, ולכן לחברתנו העוסקת גם בפן היזמי והביצועי, יש את כל הכלים, הידע והניסיון הדרוש לצורך פיקוח מקצועי, אמין ויעיל שיבטיח את הצלחת הפרויקט הכי חשוב בחייכם.

חברתנו רואה בתרומה למען הקהילה ערך בעל חשיבות רבה, אנו מאמינים כי תרומתנו למען הקהילה מחזקת את ערכי החברה ואת הערכים של הצוות שעובד איתנו.


כחלק ממדיניות החברה, החלטנו לתרום מידי שנה חלק מהכנסותינו לעמותות שונות שפועלות למען הקהילה בישראל.

אני מזמין אתכם להצטרף לאלו שכבר בחרו בנו... 

בכבוד רב,
יפתח קפלן - מנכ"ל

למען

הקהילה

מאות דיירים כבר בחרו בנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף

לכל אותם הדיירים הנהנים משירות מקצועי, אדיב, אמין וללא פשרות!

קבעו פגישה עוד היום >>

© 2017 כל הזכויות שמורות לחברת ש.ק. אריאל השקעות בע"מ

  • Facebook - White Circle